O nás

Dovolte nám představit firmu Domy Nemo a její působení na českém trhu. Od roku 2009, nejprve pod názvem Smart-servis – Irena Růžičková a později jako Domy Nemo s.r.o., poskytujeme klientům širokou škálu služeb v oblasti nemovitostí. Nabízíme poradenství pro investice do nemovitostí, zprostředkování prodeje nemovitostí a správu nemovitostí (na základě mandátní smlouvy). Naše služby zahrnují úklid nemovitostí, údržbu parkovacích zakladačů, opravy skleněných ploch a další související činnosti.

Naším cílem je usnadnit život majitelům nemovitostí. Proto jsme zvolili heslo „Nemovitost naše starost“. Chceme, aby vlastnění nemovitostí nebylo starostí, ale smysluplnou součástí života spojenou s příjemným finančním ziskem a pocitem dobře investovaných peněz.

Vycházíme z letitých zkušeností v oblasti obchodu, marketingu, vzdělávacích seminářů a zejména z praxe. Naše služby jsou podporovány kvalitními finančními poradci, profesionálním zázemím v oblasti právních služeb, dobrými řemeslníky a spolehlivým týmem šikovných pracovníků.

Galerie

V této galerii jsou ukázky naší práce